⚡ Hakkımızda

KelimeSayaci.com sayesinde bir metnin kelime, karakter ve paragraf sayısını anında öğrenebilir; metniniz hakkında daha detaylı bilgilere ulaştıktan sonra makale, rapor, sosyal medya paylaşımları ve SEO için uygunluğunu veya yeterliliğini kontrol edebilirsiniz. Kelime sayacı içerisindeki metin alanına yazınızı girdiğiniz anda değerler gösterilmeye başlar ve bu değerler anlık olarak güncellenmektedir.

KelimeSayaci.com Ne Yapıyor?

KelimeSayaci.com metinleriniz için online sayım yapıyor. Yani hali hazırda bir metniniz varsa ya da bir metni belirli sayıda kelime, karakter ve paragraf ile hazırlamanız gerekiyorsa kelime sayacı bunun kontrolünü anlık olarak yapmaktadır. Kelime sayacı içerisine bir metin girdiğiniz anda sayımlar başlamaktadır ve bu sayımlara göre metninizin kullanıma hazır olup olmadığı konusunda kontroller yaparak, gerekirse daha uygun hale getirmek için çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Kelime sayacı bu konuda kolaylık sağlamaktadır.

Ayrıca SEO ile ilgili olan kişiler için özel olarak hazırlanmış Google SERP önizleme uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde sitenizin Google aramalarında başlık, URL ve açıklama kısmının görünümü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Elbette bu uygulama Google algoritmasını birebir kullanmadığı için 100% doğrulukla sonuçlar vermeyebilir ama yine de fikir sahibi olmanız konusunda büyük oranda fayda sağlayacaktır.

Neden KelimeSayaci.com?

KelimeSayaci.com kelime sayacı için en doğru sonuçlarınızı almanızı sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Özellikle konu kelime ve paragraf sayımı olunca bazı noktalara dikkat ederek sayım yapılması gerekir. KelimeSayaci.com en doğru sonuçları sağlamak adına bazı metinlerin kelime olarak sayılmaması ve paragrafların en doğru şekilde sayılması için dikkatle hazırlanmıştır. Kullanım öncesi güven rahatlığıyla kullanabilir ve kullanım sonrası en doğru sonuçları aldığınız konusunda %100 emin olabilirsiniz.

İletişim

kelime sayacı logo